BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas, kas mėgstamiausia - pagal smegenis

Rugsėjis 29th, 2010 setis Posted in Buitis, Pasaulis, Trendai (mados), blogai, psichologija |

Žmogaus smegenims žymiai patogiau įsisavinti medžiagą sudėliotą į minčių žemėlapį (mind map). Manoma, jog panašiu būdu yra organizuojama informacija žmogaus smegenyse. Aš asmeniškai pastebėjau, kad kai reikia į tam tikrą sistemą sudėti didelį kiekį informacijos, lengviausia tą padaryti, pasidarant minčių žemėlapį. Jau nekalbu apie paskaitos konspektą, kuris telpą į lapą, yra vizualus ir tikrai gali būti panaudotas įsimenant ir prisimenant info.


Internete aptikau puslapį, kuriame siūloma visas patikusias žymas paversti logotipiniais ženklais tam, kad lengviau būtų orientuotis dvimatėje plokštumoje tarp gausybės pamėgtų žymų. Puslapio pristatyme autoriai rašo:
Atsisveikinkite su nesibaigiančiais žymų sąrašais; pasisveikinkite su naujovišku vizualiu žymėjimo įrankiu. Susikurkite savo pačių asmeninį pagrindinį puslapį. Šiuo būdu jūs galite valdyti ir lengvai pasiekti visas mėgstamas žymes per vieną vaizdinį puslapį.

Be to, prie savo puslapio žymų galite prieiti iš bet kurio kompiuterio, “iPhone” arba įrenginio su liečiamu ekranu. Svarbu, kad būtų internetinis ryšys.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply