BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vieną kartą visiems laikams: KŪRYBA PARDUODA

Balandis 8th, 2011 setis Posted in Be temos 1 Comment »

Nėra čia daug ką aušinti burnos. Kūryba parduoda. Spauskite ant nuotraukų. Žiūrėkite video. Įrodyta 500%.

Idėja iššaukia jausmą mašinai. Taškas. Įrodyta.

Rodyk draugams


Procesas įdomiau už rezultatą

Kovas 5th, 2011 setis Posted in Be temos, Pasaulis, TV, reklama 2 Comments »

Kiekvienam turbūt yra tekę susidurti su reiškiniu, kuomet pats darymo procesas yra įdomesnis už rezultatą. Čia kaip tik pateikiu vieną iš tokių pavyzdžių. Aišku tik viena-  pinigų gamybai išleista be proto daug, o rezultate visiems atrodo, kad tai paprasčiausia kompiuterinė grafika, o ne kombinuotas filmavimas su judančiomis dekoracijomis. Nežiūrint į tai, visas filmavimo procesas ir mastelis - WOW.

Rodyk draugams


Saikas

Gruodis 31st, 2010 setis Posted in Be temos, Lietuvoje, blogai 1 Comment »

Mieli skaitytojai,

dėkoju jums visiems už buvimą kartu 2010. Noriu jums visiems palinkėti saiko vartojant 2011. Išmintingi žmonės sako, kad saikas (мера rus.)  yra viena iš esminių savokų, gal net pati svarbiausia. Saiko jausmo jums, ką bevartotumėte.

Liucijus

Rodyk draugams


Kaip galėtų keistis vasaros stovyklos

Rugpjūtis 19th, 2010 setis Posted in Be temos No Comments »

Trys įdomios įžvalgos, susijusios su vasaros stovyklomis, kurias paskelbė Amerikos tyrėjai:

1. Vasarą organizuojamos stovyklos siūlo platų veiklos spektrą - nuo tradicinių amatų iki ekologinių aplinkos apsaugos programų. 2009 metais augo siaurai specializuotų stovyklų, besiorientuojančių į specifinius užsiėmimus, paklausa.

2. Augo populiarumas ir tėvų geri atsiliepimai apie stovyklas, kurios nuolat internete skelbdavo įrašus ir nuotraukas. Kai kurios stovyklos investavo net į web- kameras, kad tėvai galėtų stebėti savo atžalas.

3. Augant poreikiui, stovyklos ėme siūlyti įvairius finansinius sprendimus šeimoms, susiduriančioms su sunkumais.

Panašu, kad mūsų vasaros stovyklos taip pat gali išnaudoti šias įžvalgas savo veiklai gerinti.

Rodyk draugams


Filmas su iPhone 4

Rugpjūtis 18th, 2010 setis Posted in Be temos No Comments »

Tik per dvi filmavimo dienas ir tik su iPhone 4 nufimuotas etiudas. Ypatingo grožio pavyzdėlis, parodantis, koks potencialas slypi šiame prietaise. Šį filmuką “Apple of My Eye” režisavo Michael Koerbel.  Nufilmuotas ir sumontuotas naudojantis iPhone 4 tik per 48 valandas. Ten pat galima pažiūrėti ir filmavimo procesą.

P.s. O čia dar vienas priedas.

Rodyk draugams


Igorio svajonė

Rugpjūtis 6th, 2010 setis Posted in Be temos 2 Comments »

Kaip turbūt pastebėjote, ilgą laiką, o tiksliau nuo pat blogo atidarymo, vartojimo.blogas.lt neveikė komentarai. Ėmiau rašyti į Wordpress, kol supratau, kad greičiau pats išspręsiu problemą nei sulauksiu pagalbos. Problema pasirodė paprasta - išsirinktame dizaino šablone buvo blakė, kuri ir neleisdavo komentuoti. Pakeičiau šabloną ir viskas susitvarkė. Tą pačią dieną pasipylė komentarai, iš kurių vienas aiškiai buvo ne į temą ir reklaminio pobūdžio.

Susiradau puslapio, į kurį komentaruose buvo kreipiamas srautas,  administratorių ir paprašiau nekišti reklamos komentaruose, mainais už tai pažadėjau parašyti apie internauto projektą. Igoris parašė, kad pradėjo kurti tinklalapį prieš du mėnesius. Prieš tai turėjo kelis nesėkmingus projektus, tačiau šį kartą bandys išbaigti iki galo, tik labai trūksta reklamos. Igorio idėja - padaryti online žiūrimą filmų tinklalapį, nes daugumas jau turi tinkamą greitį ir kokybę. Privalumas - filmų nereikia siųstis ir neužima vietos. Šiuo metu tinklalapis turi 1040 vartotojų.

“Svajonė tokia, kad noriu turėti geriausių filmų online tinklapį, kaip kad filmai.in, bet su licenzijom, bet kol kas tam reikia lėšų ir visko, kad įgyvendinti. Bandysiu iš reklamų darytis.” - svajoja Igoris. http://www.few.lt

Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Rodyk draugams


Turtuoliai - vargšai

Liepa 21st, 2010 setis Posted in Be temos, Buitis, Lietuvoje, TV, Valstybinis sektorius, pareigūnai 2 Comments »

Tai vienas iš nedaugelio šiuo metu per televiziją rodomų projektų, kuris nėra kartojamas. Toks įspūdis, kad vasarą niekas nebežiūri televizoriaus. Žiūrint į TV metrų duomenis taip neatrodo, nes birželio - liepos mėnesio pradžioje, imant metų perspektyvoje, žiūrimumas buvo rekordinis. Tai ko gero TV kanalų inercinio mąstymo pavyzdys. Kartais susidaro įspūdis, jog konkuruojama dėl Guinness’o rekordo, kuri iš televizijų per paskutinius metus daugiau kartų pakartos vieną ir tą patį filmą, jau nekalbant apie laidas, kurios buvo ruošiamos aktualijų kontekste, o vasaros metu kartojama, todėl tūlas pilietis atšokęs nuo konteksto, gali patirti deja vu šoką. Taigi eteryje naujas, nekartojamas projektas. Pristatyme lrytas.lt skaitome: „Kai tokia didžiulė atskirtis tarp turtingųjų ir vargšų, norisi atkreipti tų žmonių, kurie gyvena gerai ir net lemia Lietuvos likimą, dėmesį į situaciją šalia mūsų. Jie nebeįsivaizduoja, ką reiškia neturėti duonos, stogo virš galvos. Mes norime, kad jie bent trumpam atsigręžtų į kitus. Kai suprasime, kad visi mes tos pačios šalies gyventojai ir mums ne vis vien, kaip gyvena artimas, tik tada mes galėsime prisipažinti esantys tolerantiška, sumania visuomenės dalimi“, – sako naujos TV3 laidos „Turtuolis – vargšas“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.”- citatos pabaiga. Nežinau ar daug žiūrovų sulauks šis projektas, bet pati idėja leisti sukeisti socialinį statusą bent trumpam ir ypač valstybės valdymu užsiimantiems žmonėms - nuostabi. Reikėtų šį projektą paversti nuolatiniu ir nebūtinai rodomu per TV, bet privalomu visiems valdininkams, pareigūnams, įstatymų leidėjams ir t.t. ir panašiai. Visą projekto vertę įžiūriu tame, kad seimo nariai, pramogų pasaulio atstovai susipažįsta su alternatyvia realybe. Abejoju ar tokiu būdu įkvėpsime bent vieną elgetą ar turtuolį keisti savo socialinę aplinką, bet tai tikrai praturtins tiek vienus, tiek kitus. O koks gėris būtų bent vieną valdininką neatpažįstamai pakeitus  praleisti kaip normalų lankytoją, per jo pačio instituciją, procedūras ir tvarkas. Iš to išloštų visi.

http://www.youtube.com/watch?v=1-fykXVBcdM

http://www.youtube.com/watch?v=1-fykXVBcdM

Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Rodyk draugams