BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Skonis, kuris žudo (gliutomatoskeptikams)

Rugsėjis 20th, 2010 setis Posted in Buitis, Lietuvoje, Pasaulis, Pirkimo įpročiai, psichologija, sveikata |

Internete aptikau straipsnį, kuriame moteris pasakoja apie savo vyrą, turintį dėmesio deficito, hiperaktyvumo sutrikimą (ADHD).

Vyro išsiblaškymas yra dažnas reiškinys jų namuose. Diagnozė jam buvo nustatyta iš karto po vestuvių. Iki tol mokykloje visi kartodavo, kad jis tinginys ir miega atviromis akimis. Mes esame įpratę, kad šį sutrikimą turi vaikai, tačiau šiuo metu yra 4,4 % suaugusių (Amerikoje), kuriems diagnozuotas ADHD. Mokslininkas Russell L. Blaylock tai sieja su skonio stiprikliais - sužadintoksinai (EXCITOT0XINS), kurie masiškai maisto pramonėje imti naudoti 1948 metais. Užaugo visa skonio stipriklius naudojusi karta.

Žinau, kad Lietuvoje yra žmonių, teigiančių, jog natrio gliutomato baubas yra išgalvota nesąmonė. Prisegu vieną iš CBN filmo apie skonį, kuris žudo, dalį, kurioje kalbama kaip reiktų nėščioms moterims vengti skonio stipriklių - E621 (natrio gliutomato), aspartamo. Pasirodo šito brudo galima aptikti net kūdikių maiste.Tai gresia vystymosi sutrikimais, jau nekalbant apie visą puokštę problemų. Pas mus kažkodėl apie tai nutylima. Negirdėjau nei vienos moters sakant, kad gydytojai liepė ypač vengti skonio stipriklių nėštumo metu.

Daugiau apie produktus su skonio stiprikliais galite rasti sveikasvaikas.lt.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply