BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sėkmės formulė

Rugsėjis 24th, 2010 setis Posted in Buitis, Lietuvoje, Pasaulis, Socialiniai tinklai, psichologija |

Ar egzistuoja sėkmės formulė? Šitiek knygų prirašyta, tiek daug lektorių ir paskaitų, bet kažkodėl sutarimo, kad tokia formulė egzistuoja nėra.


Tiek, kiek man pavyko įsigilinti į šį klausimą - formulė tikrai egzistuoja ir ji be galo paprasta. Problema yra susijusi su jos taikymu, nes kiekvienas žmogus turi visų pirmiausia būti atviras su savimi pačiu, atsiriboti nuo visų įmanomų įtakų (tėvų, šeimos, draugų, kolegų, aplinkos) ir fanatiškai siekti užsibrėžto tikslo.

Nežinau ar pavyks ją perteikti teisingai, bet pateiksiu šalia Mark’o Zuckerberg (Facebook įkūrėjo ir vadovo) interviu. Tą formulę galite išskaityti ir Richard’o Branson biografinėje knygoje, pripažintų mokytojų ir šiaip daugelis gyvenimo būdo trenerių pasisakymuose.


Reikia susirasti tą veiklą, kuri tave “veža”, kame tu užsimiršti visiškai ir absoliučiai. Tai tikrai nėra lengva, bet įmanoma. Teko skaityti straipsnį apie jaunuolį, kuris užsibrėžęs tikslą išbandyti kuo daugiau pasaulio profesijų tam, kad surastų tą vienintelę. Blogiausia tai, kad jei nedėsi ypatingų pastangų - tai, kaip Žemaitė sužinosi, kad tavo pašaukimas rašyti knygas tik antroje gyvenimo pusėje.

Bet suradus, reikia tuo užsiimti su vieninteliu tikslu, galvojant kaip tavo uždeganti veikla gali atnešti naudą kitiems žmonėms. Kuo didesniam jų kiekiui - tuo geriau. Tai taip pat nėra lengva, bet įmanoma.

Rezultatas - užsiimi tuo kas tave “veža” ir kame tu užsimiršti visiškai, o kadangi tas užsiėmimas naudingas žmonėms - jie už tai dar ir moka pinigus.

Galite pasakyti jog taip nebūna arba tai tik išimtys. Na tokie verslai kaip Facebook ar Virgin tikrai išimtys, bet aš turiu šeimos narį, kurį nuo jo mylimo darbo gali atplėšti tik pykčių ir ultimatumų būdu. Manau, jis tikrai atrado savo sėkmės formulę ir tai įkvepia.

Patiko (0)

Rodyk draugams


2 Responses to “Sėkmės formulė”

  1. Sutinku su įrašu 100 proc. Video irgi labai įdomus. Ačiū :)

  2. Įkvėpė :) tik kažkiek manau, kad galima pamilti savo darbą, koks jis bebūtų…’find the love in what you do’…Skamba banalokai, bet tai taip dažnai teisinga…Kartais nereikia nė bandyti šimto darbų, užtenka pakeisti požiūrį, stengtis, ir darbas tampa mielesnis…

Leave a Reply