BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kalėdų stebuklas

Gruodis 14th, 2010 setis Posted in Buitis, Lietuvoje, blogai, socialinė reklama |

Į vartojimo blogą su laišku kreipėsi Kaledustebuklas.lt

Linksmas „Kalėdų stebuklo” vaizdo siužetas
Sveiki,

sukūrėme trumpą ir linksmą vaizdo siužetą apie “Kalėdų stebuklą”. Norėtume jūsų paprašyti įsidėti šį siužetą savo tinklaraštyje.

Šiuo siužetu norime paskatinti jūsų tinklaraščio skaitytojus dar aktyviau spausti ant Kalėdų stebuklo skydelio ir dalyvauti akcijoje. Vaizdo siužetas nėra reklaminis, o labiau linksmas ir sukeliantis šypseną. Juk artėja Kalėdos - bene svarbiausia metų šventė ir papildoma šypsena tikrai pravers visiems mums :)

Kartu norime paprašyti, kad savo skaitytojams primintumėte, kad dalyvauti akcijoje galima ne tik spaudžiant skydelius, bet ir patiems nuperkant žaisliuką IKI parduotuvėje ir įmetant į parduotuvėje esančią dėžę. Taip surinkti žaisliukai irgi keliaus vaikams iš nepasiturinčių šeimų.

Esame dėkingi, kad dalyvaujate mūsų akcijoje ir labai lauktume jūsų reakcijos į šį laišką - ar patiko vaizdo siužetas, ar pralinksmino, ar padės šiai akcijai dar labiau išpopuliarėti. Juk akcijos pagrindinis variklis esate jūs - tinklaraščių autoriai ir kiti interneto platybių žmonės, kurie savo laiku ir savo tinklaraščiais sutiko prisidėti prie “Kalėdų stebuklo”.

Patiko (0)

Rodyk draugams


2 Responses to “Kalėdų stebuklas”

  1. Hmm. pas ta mergicka namas geriau įrengtas nei pas mane.

    Jei tokiems vaikams “kalėdų stebuklas” perka žaislus… tai Lietuva toli gražu neskursta.

  2. PETA komunikacijai gal ir tiktu. Tokia aiski zinute, kad dovanok gyvunus atsakingai, jog net nesidomeciau kas tas kaledu stebuklas ir su kuo jis valgomas. Gi viskas ir taip aisku. O kad ten vaikai nepasiturintys po visu situo slepiasi… deja, ejimas per blog’us su tokiu filmuku yra klaida.

Leave a Reply