BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip britai išlieja savo pyktį bankams

Rugsėjis 27th, 2010 setis Posted in Buitis, Laisvalaikio praleidimas, Pasaulis, Trendai (mados), Valstybinis sektorius, socialinė reklama |

Liepos trisdešimtą dieną Londone startavo transporto dviračiais visuomeninė programa. Tai iš dalies galima vadinti “oranžinio dviračio” analogu, nes 30 minučių kelionė yra nemokama. Lietuvių, gyvenančių Londone, spauda teigia, kad kol kas projektas yra sėkmingas.

Tokį projektą londoniečiai galėjo sau leisti tik su Barclays banko 25 mln. svarų parama (Lietuvoje jie ketina investuoti iki 40 mln svarų), įsivaizduodami, kad žydras logo ant tūkstančių dviračių, važinėjančių po miestą, atneš jiems  marketinginių privalumų.

Tačiau praėjusią savaitę “Barclays” išskirtinė marketinginė galimybė tiesiogine prasme virto prakeiksmu.

Londoniečiai, prabudę penktadienio rytą, rado nešvankius lipdukus ant daugelio nuomojamų dviračių. Šalia banko logotipo, lipduke - pateikta vieno žodžio žinutė, trumpai išreiškianti daugumos britų pyktį bankų sektoriui: “F-Barclays”.

Matt Brown, Londono visuomeninio transporto atstovas, su jumoru pakomentavo taip: “Žmonės yra pakankamai sumanūs, net jei jų burnos panašios į naktipuodį”.


Tai ne vienintelis išpuolis prieš Barclays, kuris didelėmis investicijomis pradėjo veiklą Lietuvoje. Įdomu - kokią rėmimo politiką jis vykdys Lietuvoje ir ar vykdys išvis? Aišku tik viena, kad lietuviams jokių nuoskaudų, susijusių su šiuo banku, nėra.

Įdomu - ar pyktis bankams taip ir liks pasisakymais pavienėse laidose, straipsniuose ar išvirs į kokią taikią pilietinę akciją?

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply