BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Igorio svajonė

Rugpjūtis 6th, 2010 setis Posted in Be temos |

Kaip turbūt pastebėjote, ilgą laiką, o tiksliau nuo pat blogo atidarymo, vartojimo.blogas.lt neveikė komentarai. Ėmiau rašyti į Wordpress, kol supratau, kad greičiau pats išspręsiu problemą nei sulauksiu pagalbos. Problema pasirodė paprasta - išsirinktame dizaino šablone buvo blakė, kuri ir neleisdavo komentuoti. Pakeičiau šabloną ir viskas susitvarkė. Tą pačią dieną pasipylė komentarai, iš kurių vienas aiškiai buvo ne į temą ir reklaminio pobūdžio.

Susiradau puslapio, į kurį komentaruose buvo kreipiamas srautas,  administratorių ir paprašiau nekišti reklamos komentaruose, mainais už tai pažadėjau parašyti apie internauto projektą. Igoris parašė, kad pradėjo kurti tinklalapį prieš du mėnesius. Prieš tai turėjo kelis nesėkmingus projektus, tačiau šį kartą bandys išbaigti iki galo, tik labai trūksta reklamos. Igorio idėja - padaryti online žiūrimą filmų tinklalapį, nes daugumas jau turi tinkamą greitį ir kokybę. Privalumas - filmų nereikia siųstis ir neužima vietos. Šiuo metu tinklalapis turi 1040 vartotojų.

“Svajonė tokia, kad noriu turėti geriausių filmų online tinklapį, kaip kad filmai.in, bet su licenzijom, bet kol kas tam reikia lėšų ir visko, kad įgyvendinti. Bandysiu iš reklamų darytis.” - svajoja Igoris. http://www.few.lt

Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Patiko (0)

Rodyk draugams


2 Responses to “Igorio svajonė”

  1. Taikus sprendimas ir abu laimi. Šaunuolis :)

  2. Hah, man įdomu kaip jis reguos, kai LANVA ims kabinėtis. Uždarys greičiau nei atidarė!

Leave a Reply