BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

e-Knyga pagal užsakymą

Vasaris 14th, 2011 setis Posted in Apie elektroninę prekybą, Buitis, Laisvalaikio praleidimas, Lietuvoje, Pasaulis, Pirkimo įpročiai, Trendai (mados) |

Planšetiniai kompiuteriai be knygų netenka didelės dalies savo vertės. Japonas Yusuke Ohki pradžiai nuskanavo savo 2000 knygų biblioteką iPad’ui. Dabar, praėjus šešiems mėnesiams, jis padeda tai padaryti kitiems.

Vartotojai tiesiog siunčia savo knygą į Bookscan ir už 100 JPY (3,50 Lt) gauna atgal pdf failą, paruoštą skaitymui iPhone, iPad arba kitame planšetiniame kompiuteryje. Prieš atsiųsdami knygą į Bookscan vartotojai privalo pažymėti varnele punktą, kuris teigia, jog jie gavo leidėjo sutikimą teksto kopijos padarymui.

Tokio pobūdžio veiklai, ko gero, galo nematyti, nes didieji leidėjai labai vangiai užsiima turinio skaitmenizavimu. Panaši situacija yra ir Lietuvoje. Įdomu ar pas mus imsis kas nors tokio verslo?

Patiko (0)

Rodyk draugams


3 Responses to “e-Knyga pagal užsakymą”

  1. [...] e-Knyga pagal užsakymą vartojimo.blogas.lt/e-knyga-pagal-uzsakyma-1744.html – view page – cached Planšetiniai kompiuteriai be knygų netenka didelės dalies savo vertės. Japonas Yusuke Ohki pradžiai nuskanavo savo 2000 knygų biblioteką iPad’ui. Tags [...]

    [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (208.74.66.43) doesn’t match the comment’s URL host IP (74.112.128.10) and so is spam.

  2. Imtis tai gal ir imtusi, bet stai leidejo sutikima tai vargu ar gaus…

  3. Manau, kad ir japonai jo negauna, čia tik formalus atsakomybės vartotojui permetimas

Leave a Reply