BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dilema: gyva ar dirbtinė

Gruodis 10th, 2010 setis Posted in Apie elektroninę prekybą, Buitis, Pasaulis, Pirkimo įpročiai, psichologija |

Ar jums neteko aptikus inovatyvią paslaugą sušukti: Liuks idėja!?

Šventinė karštinė kasmet vargina visus savo pasiruošimo rutina. Pirma dilema - gyva ar dirbtinė eglė. Atrodo taip paprasta, tačiau kiek diskusijų kiekvienais metais išgirsti tarp draugų, bendradarbių, jaunesniosios ir vyresniosios kartos.

Šaka ar vainikas - ekonominis variantas ir vaikams dažniausiai visiškai netinkamas.
Dirbtinė eglė - kaip dirbtinis medus ar dirbtinė moteris. Nedidelė žala gamtai, jokios taršos namie, bet - netikra, nekvepia, neduria, neatrodo…
Gyva nukirsta eglė - žala medeliui, o tuo pačiu gamtai, bet duria, kvepia, gerai atrodo.
Eglutė puode - puiku ir beveik idealu, bet ką jei po to nėra kur padėti ar kam atiduoti?
Ekologiškas variantas - pasiruošti žaisliukų iš daržovių ir papuošti eglutę miške žvėreliams.  Kvepia, duria, gražu, jokios žalos gamtai, bet trumpas malonumas.

O ką jei eglutę puode išsinuomoti? Kiekvienas medelis turi savo unikalų kodą. Kitąmet galima vėl pasiimti tą patį šventėms. Nuomotojas penkių skirtingų tipų eglutes atveža iki durų, o vėliau pasibaigus šventėms išveža. Elegantiška idėja ar ne? Gal kas nors ir susigundys tokiam verslui ir Lietuvoje? Šiandien gali pasinaudoti tik gyvenantys Los Angeles apylinkėse.

Patiko (0)

Rodyk draugams


2 Responses to “Dilema: gyva ar dirbtinė”

  1. [...] Dilema: gyva ar dirbtinė vartojimo.blogas.lt/dilema-gyva-ar-dirbtine-1492.html – view page – cached Ar jums neteko aptikus inovatyvią paslaugą sušukti: Liuks idėja!? Šventinė karštinė kasmet vargina visus savo pasiruošimo rutina. Pirma dilema - Tweets about this link [...]

    [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (208.74.66.43) doesn’t match the comment’s URL host IP (74.112.128.10) and so is spam.

  2. abejoju, kad lietuvoje tai veiks, nes mes eglučių turim belekiek(tai toli gražu nereiškia, kad jų nereik tausoti ir saugoti), tačiau tokios paklausos nėra. abejoju, ar artimiausiu metu(1-5m) tai pradės veikt lietuvoje.

Leave a Reply