BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Akustinė trauma už 186 litus

Gruodis 29th, 2010 setis Posted in Laisvalaikio praleidimas, Lietuvoje, Pasaulis, sveikata | No Comments »

Esu Emiro Kusturicos ir Gorano Bregovičiaus gerbėjas. Pamatęs, kad Goranas kartu su Wedding & Funeral Orchestra atvyksta į Vilnių, tvirtai nusprendžiau išgirsti šį koncertą, kad ir kiek tai bekainuotų.

Bilietus  priderinęs prie Kalėdinės dovanos nusipirkau pačius brangiausius už 180 litų plius šeši litai mokesčių - Pramogų arenos trečioje eilėje. Į pirmas dvi eiles bilietai nebuvo parduodami išvis. Atėjęs į koncerto areną supratau, kad sėdėsiu ne trečioje, o pirmoje eilėje. Pirmųjų eilių nebuvo išvis. Tik nuskambėjus pirmiems akordams paaiškėjo kodėl.

Garsas buvo toks stiprus, kad išsėdėti ausų neužsikišus buvo tikrai sudėtinga. Aišku, praėjus keliems kūriniams lyg ir apsipratau, nors mačiau iš šalia sėdinčių - buvo ne vienas dangstantis ausis šaliku, striukės apykakle, rankomis.

Gorano Bregovičiaus muzika tikrai nenuvylė, iš scenos sklido muzika, balkanų energija, o tuo pačiu ir decibelai, kurie išjudino visus.

Tik iš didelės pagarbos šiam kompozitoriui ir atlikėjui nereiškiu pretenzijų koncertų organizatoriui Makro Concert, kuris paėmęs didžiausius pinigus už geriausias vietas, neperspėja klausytojų apie galimą akustinę traumą. Jau para praėjo po koncerto, o klausa dar neatsistatė.

Būkite atsargūs pirkdami brangiausius bilietus pirmose eilėse.

Rodyk draugams