BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Puiki tema Helovinui: Prietaisai - vaiduokliai

Spalis 31st, 2010 setis Posted in Buitis, Pasaulis | No Comments »

Nekartą bloge minėta nepriklausomų ekspertų Consumer Reports grupė nuolat sulaukia vaiduokliškų skundų. Pasirodo smulkios elektronikos prietaisai, tokie kaip skrudintuvai, mikrobangų krosnelės ir kavos aparatai yra linkę įsijungti patys. Ne ne - jūs neapsirikote: ne išsijungti, bet ĮSIJUNGTI. Tai daugeliu atvejų kelia rimtą gaisro ir nudegimų pavojų. Vartotojai pasakoja, kad vaiduokliai neleidžia prietaiso išjungti, net ir po to, kai paskrudinta duona “iššoka” arba laikmatis išsijungia. Kai kurie turėjo ištraukti prietaisą iš lizdo, kad sustabdytų veikimą.

Patikrinus, “vaiduokliai” pasirodo esą dažnai gendanti elektronika, ypač skrudintuvai. Problema buvo pastebėta ne mažiau kaip dešimtyje įrenginių, atšauktų iš pardavimų tarp 2005  ir 2009 metų. Praėjusią savaitę, 122.000 Frigidaire ir Electrolux kaitlenčių buvo autšauktos dėl netikėto savaiminio įsijungimo. Šiuo atveju gedimo priežastis - skystis, patekęs po valdymo rankenėle. Ekspertams yra tekę girdėti pranešimų apie Magic Chef asortimentą, kuris netyčia įsijungia ir išsijungia, reaguodamas į bevielio ryšio signalus iš netoliese veikiančio mobilaus telefono.

Nesvarbu, ar jūs tikite vaiduokliais, ekspertai rekomenduoja išjungti iš tinklo nenaudojamus smulkios elektronikos prietaisus.

Perskaičius šį pranešimą prašymas lėktuve išjungti elektroniką kilimo ir nusileidimo metu tampa labiau motyvuotu.

Rodyk draugams