BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Padavėjau! Mano sriuboje jūsų skrepliai!

Spalis 18th, 2010 setis Posted in Buitis, Laisvalaikio praleidimas, Lietuvoje, Pasaulis, Trendai (mados), sveikata | 1 Comment »

Neseniai iTunes U pagalba teko klausytis vieno psichologijos profesoriaus paskaitos, kurioje pateikiami skaičiavimai, iš kurių akivaizdžiai peršasi tokia išvada: valstybei žymiai labiau apsimoka finansuoti papildomą psichologų - specialistų darbą su vaikais, turinčiais elgesio sutrikimų mokykloje, negu po to, visai visuomenei kentėti nuo agresyvaus ir asocialaus paauglio, finansuoti jo veiklos pasekmes ar neefektyviai dirbančius jo tėvus.

Įdomu ar pas mus tokiais kampais skaičiavimus kažkas atlieka? Nebent verslas, kuris šiuo bjauriu metų laiku visiems savo darbuotojams nuperka vakciną ir pačią skiepijimo procedūrą, nes supranta, kad nedarbingumas ligos ar komplikacijų atveju kainuos kelis ar net keliolika kartų brangiau.

Padavėjau! Mano sriuboje jūsų skrepliai!
Jungtinis Restoranų galimybių centras (Restaurant Opportunities Centers United JAV) atliktoje virš 4300 darbuotojų apklausoje išsiaiškino, kad net 63% teigia ruošę, gaminę ir pateikę maistą sirgdami ir taip kėlę grėsmę vartotojų sveikatai. Pagrindinė priežastis, jog darbdavys atsisako apmokėti ligos dienas.

Po paskutinių pasikeitimų susijusių su biuleteniais pastebėjau, jog ir mano aplinkoje naujas trend’as: žmonės labai nenori eiti gydytis namo, nes tai “kerta per kišenę”. Ar tai nereiškia, kad viešoje maitinimo įstaigoje išaugo tikimybė apsikrėsti? Greičiausiai - tai priklauso nuo administracijos požiūrio į verslą, reputaciją ir nuo kiekvieno iš mūsų požiūrio į etiką.

Rodyk draugams