BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Google teigia: bendrausim su Brand’ais

Liepa 20th, 2010 setis Posted in Pasaulis, Pirkimo įpročiai, Trendai (mados) | 1 Comment »

Kompanija  Google pasauliui ruošiasi pristatyti naują interaktyvios video reklamos formatą. Apie tai Eric’as Schmidt’as vykdantysis Google direktorius pranešė Allen &Co konferencijoje. Naujasis reklamos tipas bus plačiai naudojamas visame internete ir leis vartotojui tokiu būdu interaktyviai bendradarbiauti. Iki šiol tokios reklamos formos dar nebuvo.
Video reklama galės pasirodyti bet kurioje puslapio vietoje ir atrodys kaip atskiras puslapis. Vartotojas galės ne tik ją peržiūrėti bet ir pakomentuoti. Dar svarbu tai, kad tokio bloko viduje reklama atsinaujins realiame laike. Tai suteiks reklamdaviams papildomų būdų susirasti internete reikiamą auditoriją ir pateikti pasiūlymą specialiai jiems.
Taip pat Google planuoja įvesti savo naujam reklamos formatui elgesio sekimo funkciją, kuri leistų rodyti pasiūlymus tik atsižvelgiant į tam tikrus interesus. Naujo tipo reklama jau šiandien yra paruošta ir manoma, kad startuos artimiausiu metu. Vykdantysis Google direktorius mano, kad šis sprendimas žymiai efektyviau veiks vartotojus, o komentarų galimybė leis įtraukti vartotoją į interaktyvų bendravimą su prekės ženklu.
Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Rodyk draugams