BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vyrus suskaičiavo

Liepa 18th, 2010 setis Posted in Buitis, Pasaulis, Trendai (mados) | No Comments »

Naršydamas internete aptikau Discovery Species tyrimą - gidą į jaunų vyrų pasaulį. Tyrimo metu buvo apklausti 25-39 metų 12000 vyrų iš 15 šalių. Iš mūsų kaimynų tyrime dalyvavo rusai ir lenkai. Pristatyme teigiama, jog tai beprecedentis tokio pobūdžio gidas, kuris sudarytas pagal sociologų, marketologų ir psichologų interviu. Dar nustebino lenkiškame pristatyme teiginys, jog esminio skirtumo, tarp problemų su kuriomis susiduria šiuolaikinis vyras - sprendimų priėmėjas, nerasta, nepriklausomai, kur jis gyvena, Lenkijoje ar Prancūzijoje.
Tyrimo metu nustatyti keturi šiuolaikinio vyro tipai:
“Spaudžiamas tiekėjas” ‘Pressured Provider’ - 26 procentai visų apklaustųjų yra konservatyvių pažiūrų, susijusių su jo role šeimoje ir visuomenėje t.y. tradicinės šeimos vyras.
“Modernus ir valdantis”  ‘Modern and in Control’  - 34 procentai vyrų, turintys šiuolaikišką požiūrį į lyčių roles ir galintys lengvai žongliruoti gausiais įsipareigojimais.
“Viskas apie mane” ‘All About Me’ - 26 procentai vyrų stato save aukščiau visų įsipareigojimų ir yra mažiau orientuoti į šeimą.
“Neįsipareigojantis” ‘Non-Committal’ - 14 procentų likusiųjų gyvena šia diena ir vengia bet kokių rimtų įsipareigojimų ar atsakomybės.
Discovery mokslinio tyrimo pasekoje daroma radikali išvada, kad vyrų vaidmuo šiandieninėje visuomenėje yra sudėtingame vyriškumo raidos esminių pokyčių etape, kur tokios etiketės kaip ” metroseksualas” ar ” alfa patinas ” - nebetenka prasmės.

Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Gidas į jauno vyro pasaulį

Gidas į jauno vyro pasaulį

Rodyk draugams