BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ebay

Birželis 21st, 2010 setis Posted in Apie elektroninę prekybą | No Comments »

Turiu pažįstamą (apie 30metų, nebaigtas aukštasis, turi tiek tarnyba tiek savo e-versliuka) ne tik perka ekskliuzyvinius daiktus, bet ir prekiauja pilnu tempu per ebay su Singapuru, Kinija, Japonija. Kitas pažįstamas (metų apie 40, aukštasis išsilavinimas, sveikuolis :)) kas savaitę  kažką parsisiunčia iš ebay nuo MBT batų, laikrodžio ar kostiumo iki žaislų. Perka tik tuos daiktus, kurie Lietuvos parduotuvėse ir e- erdvėje kelis kart brangesni. Esu girdėjęs, kad tokių pirkėjų yra nemažai. Mieli tinklaraštininkai atsiliepkite kiek, ko ir kaip dažnai perkate e-erdvėje?

Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Rodyk draugams


Apie vartojimo tinklaraštį

Birželis 21st, 2010 setis Posted in Pirkimo įpročiai | No Comments »

Mieli tinklaraštininkai,

Norime kartu su jumis sukurti puslapį, kuriame galėtumėme iš pirmų lūpų pasidalinti informacija apie vartojimo įpročius. Kviečiame visus norinčius prisidėti prie šio puslapio rašymo.

Svarbu: nereikia įrašuose naudoti asmeninės informacijos, svarbu ne duomenys apie žmogų, bet vartojimo įpročiai, jo profilio aprašymas. Kiek herojui metų, kokį darbą dirba, kokio tipo žmogus, kokia jo kompanija, pažiūros irt.t.

Mums įdomu viskas: kaip švenčiami gimtadieniai, kaip leidžiamas laisvalaikis, kur prekinasi močiutė ir kaip praėjo tavo draugų vestuvės (tiek kiek atsimeni)? Kas dabar madinga? Kas visus siutina?

Jei asmeninė informacija nėra įdomi, tai prekės ženklai - ypač pageidaujami.

Ką gali žinoti, įdomiausi įrašai gali būti parduoti, o tai reiškia galimybę užsidirbti…

Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Rodyk draugams