BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atostogos Ventos pilyje , Latvijoje

Rugpjūtis 7th, 2010 setis Posted in Buitis, Laisvalaikio praleidimas, Lietuvoje, Pasaulis, Trendai (mados) |

Visiems, kurie dar tik ketina išnaudoti likusias atostogas, gal padės šis įrašas. Atostogos Latvijoje, Ventspilyje ( Ventos pilis). Visą informaciją apie kurortą, nuomojamas vietas, pramogas galima lengvai surasti anglų - rusų kalbomis adresu ventspils.lv.

Anot liudijimo, kainos čia gerokai mažesnės net už Palangą. Pavyzdžiui, pakankamai didelis dviejų kambarių butas privataus namo pirmame aukšte (prilyginamas 2 - 3 žvaigždutėms) parai keturių asmenų šeimai kainuoja 100 litų. Užsisakyti apartamentus ar kambarį galima tiek internetu, tiek telefonu. Internetinis apartamentų pristatymas pilnai atitiko realybę ir lūkesčius, net šiek tiek viršijo.

Visame mieste gausu parkų, skulptūrų, įvairiausių laisvalaikiui su vaikais skirtų pramoginių, o svarbiausia nemokamų, atrakcionų. Ventspilyje yra akvaparkas, skeitparkas ir ledo arena.

Visame mieste nemokamas mašinų parkavimas. Pats pliažas, smėlinga vieta nuo kopų iki jūros, žymiai didesnis nei bet kuriame Lietuvos kurorte. Gražios smėlio atodangos. Pavažiavus keliasdešimt kilometrų, gali atrasti ir laukinį pliažą, kaitavimui skirtą pajūrio teritoriją. 

Yra galimybė pasiplaukioti laiveliu po Ventą iki pat Jūros žiočių. Mieste yra Hyper Rimi. Kainos kokį dešimčia - dvidešimčia procentų didesnės nei Lietuvoje, nors kavinėse kainos panašios. Bendra atostogų išlaidų keturiems asmenims (savaitei laiko) skleistinė: kuras 120 litų (atstumas nuo LT/LV sienos apie 120 km., dviejų kambarių būsto nuoma -600 litų, pramogos apie 100 litų, maistui (didžiuma buvo atsivežta iš Lietuvos) - 380 litų. Viso 1200 litų arba 300 litų asmeniui. “Lietuvių tiek daug, kad išgirdęs kalbant latviškai-nustembi”, - sako liudininkai. Tie, kas buvo, tikrai rekomenduoja. O arčiau Latvijos esančiuose regionuose atostogauti LV tampa net madinga.

Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Patiko (0)

Rodyk draugams


4 Responses to “Atostogos Ventos pilyje , Latvijoje”

  1. Buvau 2006 metais per Žolines, labai patiko miestas. Gražu, švarus, nedaug žmonių. Tiesa, praktiškai buvo vien lietuviai, bet man jie mieli žmonės, netrukdė :).

  2. Pamenu kai praėjusiais metais atvykau į Ventspilį, tą pačia akimirką norėjau išvažiuoti. Miestas totaliai niūrus, didelės erdvės ir išnykęs miestas. Taip jūra čia yra, tačiau daugiau nieko tikrai nerasite. Šiuose nuotraukuose vieninteliai įdomesni Venstpilio vaizdai. Senjorams tikrai verta apsilankyti

  3. Fajny tekst, ale Twoja strona trochę mi się krzaczy pod Google Chrome:(

  4. Ir mes su seima ten atostogavome, turejom atostogu ir nusprendem kad pigiau iseis po latvija pakeliaut nei kelios dienos palangoje :P https://www.mokilizingas.lt/paskola/vartojimo-paskola/

Leave a Reply