BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atostogos Nidoje vs užsienyje

Liepa 26th, 2010 setis Posted in Buitis, Laisvalaikio praleidimas, Lietuvoje, Pasaulis, Pirkimo įpročiai |

Paskutiniu metu netyla kalbos teigiančios, kad atostogauti pvz:. Turkijoje pigiau nei Nidoje. Kalbos kalbomis, štai trijų asmenų šeimos konkrečių atostogų liepos mėnesį išklotinė:
Jaunatviški apartamentai (prilygtų kokioms trims Europinėms žvaigždutėms) Nidos centre, su galimybe patiems gaminti maistą - 230 lt\parai su mokesčiais;
Maistas - masinis užpirkimas savaitei 340 lt;
Kuras iki 200 lt;
Mašinų stovėjimo aikštelė 5 lt/para;
Įvažiavimas į Neringą 24 lt;
Keltas į abi puses (lengvoji mašina) 45 lt;
Rūkyta žuvis (įskaitant lauktuves) 55 lt;
Ledai, vanduo, bandelės ir kita iki 120 lt;
Pramogos (kinas, dviračių nuoma, delfinariumas) 78 lt;
Taigi visos šešių parų atostogos trijų asmenų šeimai kainavo 2272 lt (757 lt žmogui). Atkreipiu dėmesį, jog maistas buvo gaminamas namuose, pusgaminiai naudojami nebuvo ir valgiai nė karto nesikartojo. Iš šešių praleistų parų viena diena netiko eiti į paplūdimį, nes lynojo, bet buvo panaudota pažintinei ekskursijai.
Išvadas kiekvienas gali pasidaryti pats.
Iliustracijas su paskutinės minutės pasiūlymais prisegu.

Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Patiko (0)

Rodyk draugams


7 Responses to “Atostogos Nidoje vs užsienyje”

  1. Net diskutuoti neverta, užsienyje pigiau, skaniau, daugiau, šilčiau, mandagiau, saugiau, švariau ir taip toliau :)
    Šituose paskaičiavimuose nėra įtraukta tokių palyginimų kaip poilsio kokybė ir panašiai. :)

  2. As pateisinu atostogas Lietuvoj, tik jei tai yra savaitgalis/ilgasis savaitgalis. Dabar skrydziai is Vilniaus gan pigus, todel galima susisukt su panasia suma, nei kokioj Palangoj. Plius Palangos poilsiautoju kontingentas gan nekoks..

  3. Visiškai pritariu Agnei, mąstėmė, ar su šeima nuvykti atšvęsti Naujųjų į Nidą, ar pasirinkti slidinėjimo kelionę užsienyje. Taip išėjo, jog net brangesnis slidinėjimo pasiūlymas per naujus daug priimtinesnis nei tokios pačios trukmės atostogos Nidoje. Nors man asmeniškai toje Nidoje nieko ypatingo…

  4. Agnę, ką čia bepasakysi, už tokius pinigus Novaturas https://www.novaturas.lt/poilsines-keliones/jae siūlo aplankyti JAE… Nidos verslininkai visai pablūdo su tokiomis kainomis…

  5. Jeigu jau su Novaturu tampa keliauti pigiau į JAE nei į Nidą, verslininkai tikrai turėtų susimąstyti. Aišku, su Novaturu permoki nesveikai, daug geriau pasiimti skrydį per https://avia.lt/pigus-skrydziai/, o apartamentus per AirBnB - labai daug pinigų susitaupo ;)

  6. O aš siūlau https://skrendam24.lt/lektuvu-bilietai/, tikrai niekada nepavedė …

  7. Sutinku su Austėja - net praėjus tiek metų galima nukeliauti į Dubajų savaitei už ~1000 eurų. Pavyzdžiui, https://lektuvubilietai.lt/lt/flights/cheap-flights radau bilietus į Dubajų už 95 eurus. ;)

Leave a Reply