BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

AA Alternatyva antibiotikams

Lapkritis 19th, 2010 setis Posted in Buitis, Lietuvoje, psichologija, sveikata |

Aš per savo gyvenimą esu tiek “prišertas” antibiotikų, kad jei jie keistų odos spalvą tai aš, ko gero, būčiau pusiau juodis.

Ne taip seniai teko dalyvauti vieno netradicinio mediko paskaitoje, kurioje jis demonstravo lentelę. Lentelės esmė - kas vyksta greit ir efektyviai stabdant lengvus ligos požymius tokius kaip peršalimas, sloga, kosulys, išbėrimas ir taip toliau. Ligos simptomai sustabdomi, o priežastis - ne. Liga tuomet keliauja į kitą, antrą lygmenį, o reiškia ir sudėtingesnę formą, tada vėl simptomai sustabdomi, o priežastis pasislenka į dar sunkesnę formą ir taip iki penkto lygmens, kur ligos, taip sakant, jau nebeišgydomos.

Medikas, kuris tą lentelę demonstravo, netradicinis, nes baigė mediciną Lietuvoje, po to baigė užsienyje kinų mediciną, studijavo įvairiausius metodus ir gilinosi į nestandartinius gydymo būdus. Jis sakė - niekam čia ta lentelė ne paslaptis, tiesiog apie tai garsiai niekas nekalba. Žmonės nori sveikti greit, medicinai nesinori gydyti priežasčių, nes iš ko biznį darys - ir taip toliau ir panašiai. Blogiausia, kad įsisenėjusias ligas reikia gydyti laiptais atbuline tvarka.

Visa tai - teorija, o ką daryti kai suserga tavo vaikas? Pavyzdžiui: pūline angina ir jo gydytoja rėkte rėkia, kad čia ne juokas. Išrašo stipriausius antibiotikus ir liepia ateiti po savaitės pasirodyti. Kraujo tyrimas blogas, rūgšties per daug, leukocitų smarkiai per daug.

Vaikui aukšta temperatūra, bloga savijauta ir ką daryt? Ačiū Dievui, susirandam alternatyvios gydytojos telefoną. Natūralios medicinos centre nuramina, sako, jog pūlinė angina tikrai išgydoma be antibiotikų ir ups - pasiūlo sveikai maitintis, gerti vitaminus, vartoti toliau pačių pasigamintus vaistus iš medaus ir pipirų, atstatomąjį vaistą: česnakas, imbieras, citrina, medus. Neviltis ir siaubas pramaišiui su pasiryžimu išgydyti be antibiotikų - bet ką darysi?

Geras požymis, jog jau antrąją dieną temperatūra nenumušinėjama (numušinėti negalima iki 40 jokiais būdais, tai tas pats stabdymas) ima svyruoti. Trečią dieną dingsta temperatūra, palengvėja rijimas, beveik dingsta skausmas; ketvirtą dieną vaiko energija jau liejasi per kraštus, nors gerklė dar nėra visiškai graži. Penktąją dieną vaikui pas tradicinę gydytoją. Nusprendžiame nesakyti nieko, bet vaikas pats pasisako: “Negėriau”… Gydytoja išrėžia piktą monologą - kaip drįstate, su komplikacijom pas mane neikite, aš nepriimsiu pretenzijų ir t.t.

Pradeda apžiūrinėti - gerklė tvarkoje, plaučiai taip pat, nenoriai konstatuoja, kad pagijo be komplikacijų. Tuomet sako: bet kraujas dar tikrai neatsistatė, kitą savaitę reiks padaryti tyrimą. Paprašome dabar iškart. Rezultatas po gero pusvalandžio - absoliuti norma, o po dienos paaiškėja, kad įskaitant ir rūgštį.

Po penkių dienų vaikas jau pramogauja ir jokio atstatymo po antibiotikų kurso, jokio silpnumo, nieko.

p.s. Gydytoja padaro “riktą” atsisveikindama: “Tai va išsigydėme, oi išsigydėte, tęskite tomis pačiomis priemonėmis dar kelias dienas”.

Patiko (0)

Rodyk draugams


5 Responses to “AA Alternatyva antibiotikams”

  1. Iš tiesų būtų labai įdomu sužinoti, kiek vaikui metų. Kiek man žinoma, vaikai visad lengviau nei suaugusieji perserga įvairiomis ligomis. Tad kas tinka vaikui, nebūtinai tinka suaugusiam.

    Sveikatos!

  2. Su pūlinga angina yra toks dalykas, kad išoriškai jos gali ir nesimatyti, bet migdolai viduje gali būti supūliavę, viduje sėdėti ta infekcija, nors iš išorės aprimusi. Angina nuodija visą organizmą, labai smarkiai veikia širdį, pažeidžia inkstus ir sąnarius. Jei šių sistemų pažaidos simptomatika ir nematom adabar, gali išryškėti vaikui suaugus. Ypač pavojinga besikartojanti angina. Ši liga gydoma antibiotikais. Visa kita (tos netradicinės priemonės kaip sveika mityba, organizmo imuniteto stiprinimas yra prevencija,o ne gydymas).
    Aš sutinku, kad gydytojai piknaudžiauja antibiotikais. Esant paprastam gripui ar peršalimui ji etikrai nėra būtini, o netgi žalingi. Reikia gerai atsirinkti, kada galima pagyti nuo homeopatinių vaistų ir liaudies medicinos, o kada tai yra liga, kurios negydant antibiotikais, gali grėsti pavojus.

  3. Idomus sprendimai, tačiau aš mieliau pirma renkuosi vaistinėje https://www.gudruciovaistine.lt/ parduodamus preparatus, jei nepadeda, kreipiuosi į gydytojus taip gydausi ligas, tačiau čia kiekvieno pasirinkimas

  4. Man irgi priimtiniau rinktis vaistinko patartus vaistus.. Zinoma, jei padeda ir alternatyvus budai nera blogai!

  5. Na nezinau, jei rimtai segi tai tikrai geriausia i vaistininkus ir gydytojus kreiptis

Leave a Reply