Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-09-29

Viskas, kas mėgstamiausia - pagal smegenis

Publikuota: Buitis, Pasaulis, Trendai (mados), blogai, psichologija

Žmogaus smegenims žymiai patogiau įsisavinti medžiagą sudėliotą į minčių žemėlapį (mind map). Manoma, jog panašiu būdu yra organizuojama informacija žmogaus smegenyse. Aš asmeniškai pastebėjau, kad kai reikia į tam tikrą sistemą sudėti didelį kiekį informacijos, lengviausia tą padaryti, pasidarant minčių žemėlapį. Jau nekalbu apie paskaitos konspektą, kuris telpą į lapą, yra vizualus ir tikrai gali būti panaudotas įsimenant ir prisimenant info.


Internete aptikau puslapį, kuriame siūloma visas patikusias žymas paversti logotipiniais ženklais tam, kad lengviau būtų orientuotis dvimatėje plokštumoje tarp gausybės pamėgtų žymų. Puslapio pristatyme autoriai rašo:
Atsisveikinkite su nesibaigiančiais žymų sąrašais; pasisveikinkite su naujovišku vizualiu žymėjimo įrankiu. Susikurkite savo pačių asmeninį pagrindinį puslapį. Šiuo būdu jūs galite valdyti ir lengvai pasiekti visas mėgstamas žymes per vieną vaizdinį puslapį.

Be to, prie savo puslapio žymų galite prieiti iš bet kurio kompiuterio, “iPhone” arba įrenginio su liečiamu ekranu. Svarbu, kad būtų internetinis ryšys.

Patiko (0)


Atgal į: Viskas, kas mėgstamiausia - pagal smegenis