Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-09-25

Pakelkime taurę už tuos, kurie… negali parskristi

Publikuota: Buitis, Laisvalaikio praleidimas, Lietuvoje, Pasaulis, Trendai (mados), blogai, pareigūnai

Nesu technologijų apžvalgininkas ir daugeliui, ko gero, nieko naujo čia nepasakysiu. Įsisiūbavus Star1 krizei, prisiminiau, jog 2010 viena iš dešimties įeinančių inovatyviausių technologijų buvo pristatyta “Real Time Search”, kuri, anot kūrėjų, rūpima tema meta visus on-line pasirodančius susijusius pranešimus. Ir iš tikrųjų, google  atradau “naujiniai”, į kurį suvedus “Star 1” gavau sarašėlį susijusių pranešimų.

Šukės laimės neatnešė

Šukės laimės neatnešė (didzgalvis.lt)

Vakar visa žiniasklaida žvangėjo nuo laidų, straipsnių komentarų ir pasisakymų. Iš tų pranešimų, kurių vakar neužfiksavau - buvo 15 min straipsnio (Darius 5 tweet’as) apie tai, kad Ryanair siūlo skristi Star1 klientams, kuriame teigiama, jog konkurentų bėda yra išmaniai panaudojama saviems tikslams. Leisiu sau pateikti Pardavimų ir rinkodaros skyriaus atstovo Laszlo Tamaso citatą: „Kai išgirsta apie dar vienos aviakompanijos griūtį, keleiviams labai svarbu pagalvoti, ar jų pasirinkta skrydžių bendrovė dirbs ir skraidins keleivius atėjus jų kelionės dienai. Skriskite tiesiogiai iš Kauno oro uosto į Dubliną, būdami užtikrinti, kad „Ryanair“ siūlo bilietus mažiausiomis kainomis, netaiko jokių degalų mokesčių ir turėdama 2,5 milijardo eurų grynųjų atsargas yra viena finansiškai stabiliausių aviakompanijų Europoje“, – pranešime tikino „Ryanair“ atstovas.”

Paskaitęs prisiminiau vieno ekonomikos konsultanto pristatymą užpraeitą savaitę, kurios metu, jis pasakė, jog Kaunas, lyginant su visa šalimi, klesti ir, kad jo įtarimu - pagrindinė priežastis Ryanair. Netruko pasirodyti ir įrodymai žiniasklaidoje.

Džiaugiuosi už Kauną ir viliuosi, kad dabartinė vyriausybė labiau supranta, kaip svarbu turėti normaliai funkcionuojančias avialinijas ir užtikrinti nuolatinį ryšį su visa Europa ir pagrindiniais Pasaulio susisiekimo centrais nei ta, kuri neįsileido Ryanair į Vilnių.

Patiko (0)


Atgal į: Pakelkime taurę už tuos, kurie… negali parskristi