Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-09-14

Trijų Youtube filmukų kokteilis “Su šypsena”

Publikuota: Lietuvoje, Pasaulis, Socialiniai tinklai, Trendai (mados)

Vakar socialiniuose tinkluose pasirodė trys, mano galva, verti jūsų dėmesio video, kurių žiūrėti be šypsenos neišeina:

Aprašyme teigiama, kad tai yra TAT Open Innovation eksperimento rezultatas, kuriame demonstruojamos ateities ištempiamų, permatomų ir turinčių internetinį ryšį ekranų panaudojimo galimybės. Nuo savęs galiu pridėti, kad daugelis iš čia rodomų dalykų jau toli gražu nėra futurizmas, bet, pavyzdžiui, skrydžių kontrolėje naudojamų liečiamų ekranų technologija, tik, matyt, dėl savo brangumo, dar labai masiškai nepaplitusi.

Antras video yra jumoristinis dabartinės ekonominės situacijos apibūdinimas, telpantis į trijų minučių dialogą. Labai rekomenduoju visiems pasižiūrėti tam, kad suvokti esamos situacijos esmę. Koreliuoja su nesenu įrašu apie Graikiją.

Trečias video visai iš kitos operos, tai vakar soc. tinkluose smarkiai išpopuliarėjusio jaunuolio video, kurį gali gauti, kaip vieną iš 4 nemokamų bonusų, nusipirkęs jo knygą už 249 Lt. Daugiau komentuoti nenorėčiau. Tam, kad susidarytumėte savo nuomonę, aplankykite jo puslapį rolandbutkevic.lt

Patiko (0)


Atgal į: Trijų Youtube filmukų kokteilis “Su šypsena”