Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-09-06

TOP 25 vietos “rojus žemėje” pagal pensininkus

Publikuota: Buitis, Laisvalaikio praleidimas, Pasaulis, Trendai (mados)

Daugeliui iš skaitančių artimiausiu metu pensija negresia. Bet vis dėl to. Kur finansų ekspertai rekomenduoja praleisti likusią po darbų gyvenimo dalį? Top 25 vietos pensijai - pagrįstos pragyvenimo kaštais ir kitais septyniais kriterijais (nekilnojamas turtas, specialios naudos, svaikatos apsauga, infrastruktūra, kultūra, saugumas - stabilumas, klimatas):


1. Ekvadoras
2. Panama
3. Meksika
4. Prancūzija
5. Italija
6. Urugvajus
7. Malta
8. Čilė
9. Ispanija
10. Kosta Rika
11. Brazilija
12. Argentina
13. Kolumbija
14. Naujoji Zelandija
15. Amerika
16. Portugalija
17. Australija
18. Belizas
19. Malaizija
20. Airija
21. Nikaragva
22. Didžioji Britanija
23. Honduras
24. Dominikos Respublika
25. Tailandas
Ekvadoras - labiausiai pasaulyje prieinamas “rojus”. Ekvadore kiekvienas suras kažką sau, nes yra ir paplūdimiai, ir kaimai kalnuose, prieglobsčiai džiunglėse, įprasti vakariečiams miestai. Galite mėgautis keturių patiekalų pietumis už 2 $. Pervažiuoti taksi sostinėje Kite kainuoja 1 $. Galite apsistoti gražiame viešbutyje už mažiau nei 20 $ ar už 30 minučių masažą sumokėti 15 $.

Ekvadoras siūlo geriausią vertės - kainos požiūriu - nekilnojamą turtą Lotynų Amerikoje. Čia galite rasti naują dviejų miegamųjų/dviejų vonių kondicionuojamą namą - su miesto ar vandenynų vaizdais, už mažiau nei 50,000 $. Haciendos tipo namas kalnuose parduodamas už 90,000 $. Moderniausias namas su langais nuo  grindų iki lubų ir dviem akrais žemės ant uolos viršaus su vaizdu  į Ramųjį vandenyną - 83,000 $.

Persikraustant į Ekvadorą, galite importuoti namų ūkio reikmenis be muitų (čia turbūt tik JAV piliečiams). Pensininkams taikomos nuolaidos viskam nuo lėktuvų iki komunalinių paslaugų.

Bet daugeliui tikroji trauka yra klimatas. Ekvadoras yra ant pusiaujo. Paplūdimiai yra tropikų, bet pakilus į Andus, oras yra lengvas ir pavasariškas ištisus metus.

Plius Ekvadore dar yra vietų, kur investuotojai vis dar gali įsitvirtinti ir užsidirbti gražaus pelno ateityje.

Patiko (0)


Atgal į: TOP 25 vietos “rojus žemėje” pagal pensininkus