Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-09-01

Pirkiniai mokyklai. Esminis faktorius - kada?

Publikuota: Buitis, Lietuvoje, Pasaulis, Pirkimo įpročiai, Trendai (mados)

Rugsėjo pirmosios proga shopsmart.org paskelbė įrašą apie tai, kaip svarbu pasirinkti didžiojo pirkimo mokyklai laiką. Absoliuti didžioji dauguma tai daro rugpjūtį. Teigiama, jog geriausia tai daryti rugsėjį - spalį, nes:

vaikai gali pirmomis mokslo dienomis dar panešioti praėjusio sezono rūbus, net jei jie ir šiek tiek ankštoki. Prasidėjus mokymosi sezonui, prasideda ir gausūs išpardavimai, akcijos, nuolaidos - puiki proga taupyti pinigus. Be to per rugsėjį-spalį keičiasi klimatas , o su juo ir rūbai, batai. Mėnesiu - dviem vėlesnis pirkimas leidžia pataikyti “su mada į koją”, pasitikrinti ką dėvi draugai, o - tai vaikams svarbu. Labai dažnai rugpjūtį supirkti rūbai, batai taip ir praguli spintose, lentynose nepanaudoti, nes pavasarį jau nebetinkami. Šie patarimai turbūt negelbsti kai vaikas per vasarą pasistiebia po 10 centimetrų ir nors mamos visada perka žymiai didesnius daiktus - toks augimas nesuvaldomas.
Išvada - svarbu teisingai pasirinkti pirkinių mokyklai laiką.

Patiko (0)


Atgal į: Pirkiniai mokyklai. Esminis faktorius - kada?