Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-08-06

Igorio svajonė

Publikuota: Be temos

Kaip turbūt pastebėjote, ilgą laiką, o tiksliau nuo pat blogo atidarymo, vartojimo.blogas.lt neveikė komentarai. Ėmiau rašyti į Wordpress, kol supratau, kad greičiau pats išspręsiu problemą nei sulauksiu pagalbos. Problema pasirodė paprasta - išsirinktame dizaino šablone buvo blakė, kuri ir neleisdavo komentuoti. Pakeičiau šabloną ir viskas susitvarkė. Tą pačią dieną pasipylė komentarai, iš kurių vienas aiškiai buvo ne į temą ir reklaminio pobūdžio.

Susiradau puslapio, į kurį komentaruose buvo kreipiamas srautas,  administratorių ir paprašiau nekišti reklamos komentaruose, mainais už tai pažadėjau parašyti apie internauto projektą. Igoris parašė, kad pradėjo kurti tinklalapį prieš du mėnesius. Prieš tai turėjo kelis nesėkmingus projektus, tačiau šį kartą bandys išbaigti iki galo, tik labai trūksta reklamos. Igorio idėja - padaryti online žiūrimą filmų tinklalapį, nes daugumas jau turi tinkamą greitį ir kokybę. Privalumas - filmų nereikia siųstis ir neužima vietos. Šiuo metu tinklalapis turi 1040 vartotojų.

“Svajonė tokia, kad noriu turėti geriausių filmų online tinklapį, kaip kad filmai.in, bet su licenzijom, bet kol kas tam reikia lėšų ir visko, kad įgyvendinti. Bandysiu iš reklamų darytis.” - svajoja Igoris. http://www.few.lt

Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Patiko (0)


Atgal į: Igorio svajonė