Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-07-20

Google teigia: bendrausim su Brand’ais

Publikuota: Pasaulis, Pirkimo įpročiai, Trendai (mados)

Kompanija  Google pasauliui ruošiasi pristatyti naują interaktyvios video reklamos formatą. Apie tai Eric’as Schmidt’as vykdantysis Google direktorius pranešė Allen &Co konferencijoje. Naujasis reklamos tipas bus plačiai naudojamas visame internete ir leis vartotojui tokiu būdu interaktyviai bendradarbiauti. Iki šiol tokios reklamos formos dar nebuvo.
Video reklama galės pasirodyti bet kurioje puslapio vietoje ir atrodys kaip atskiras puslapis. Vartotojas galės ne tik ją peržiūrėti bet ir pakomentuoti. Dar svarbu tai, kad tokio bloko viduje reklama atsinaujins realiame laike. Tai suteiks reklamdaviams papildomų būdų susirasti internete reikiamą auditoriją ir pateikti pasiūlymą specialiai jiems.
Taip pat Google planuoja įvesti savo naujam reklamos formatui elgesio sekimo funkciją, kuri leistų rodyti pasiūlymus tik atsižvelgiant į tam tikrus interesus. Naujo tipo reklama jau šiandien yra paruošta ir manoma, kad startuos artimiausiu metu. Vykdantysis Google direktorius mano, kad šis sprendimas žymiai efektyviau veiks vartotojus, o komentarų galimybė leis įtraukti vartotoją į interaktyvų bendravimą su prekės ženklu.
Rašykite: vartojimo.blogas@gmail.com

Patiko (0)


Atgal į: Google teigia: bendrausim su Brand’ais