Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-12-26

Vartotojų stebėtojo užrašai

Publikuota: Buitis, Laisvalaikio praleidimas, Lietuvoje, psichologija

Noriu pasiūlyti visiems unikalią patirtį.

Laikas: sausio 2 diena ~ 20 -23 val.

Vieta: autobusas arba troleibusas, vykstantis iš Baltupių arba Gerosios Vilties galo į centrą (tam, kad kuo daugiau būtų tvirtų darbo žmonių, galinčių vartoti be pertraukos, kokią savaitę).

Ką maždaug turėtumėte pamatyti?

Visas autobusas ar troleibusas turi aiškiai identifikuojamą kvapą - alaus pramaišiui su stiprių spiritinių gėrimų paliekamu kvapu, šioks toks silkės pataluose aromatas pramaišiui su vėmalais ir visa tai sklinda iš kažkur giliai, iš pačių žmogaus žarnyno gelmių ir paviršiuje susimaišo su pigių cigarečių dvoku. Visi važiuojantys labai lankstūs ir visu kūnu reaguoja į kiekvieną grumstą sniego kelyje, kiekvieną duobutę ar akmenėlį. Visoje transporto priemonėje tvyro mieguistumo ir daugiadienio nuovargio atmosfera, atrodo, tarsi oras tirštas kaip kisielius. Visų balsai prikimę. Pusei iš keleivių atrodo viskas dzin, kitoji gi pusė piktu žvilgsniu tramdo pasimetusįjį laike ir visi draugiškai siūbuoja kelio ritmu. Bendra nuotaika turbūt apibūdinama taip, kaip vienas karininkas armijoje apibūdino būsenos “iki lemputės” apibrėžimą - požiūris į santykius, santykiams pasibaigus.
Ir išvis, tie, kurie dėl kažkokių priežasčių senai važiavo visuomeniniu transportu - rekomenduoju išbandyti visą atmosferinį miesto maršruto gyvenamieji rajonai - centras grožį.
Tie, kurie važiuos tokiu metu vienu iš kelių vedančiu iš regiono į sostinę arba didžiuosius miestus, siūlau įsižiūrėti į pralenkiamų mašinų vairuotojų veidus. Tokiomis dienomis moterys kelyje tiesiog valdo. Ypač daug palinkusių prie vairo, paklaikusiomis akimis žiūrinčių tik į priekį ir važiuojančių išdidžiu kreiseriniu 70 kilometrų per valandą greičiu autostrada pvz:. Klaipėda - Kaunas.

Jos aišku ne vienos, šalia kėdėje visiškai atsipūtusia poza sėdi smarkiai atsipalaidavęs vyras, kartkartėmis slapčia gurkšteldamas iš rankose laikomo butelio, gale vaikai, šuo, krūva daiktų. Vyras pokštauja ir net kartkartėmis kirkina šeimos gelbėtoją, pasinėrusią į kelio hipnotizavimą ar užsveikina lenkiančias mašinas. Važiuodamas šiek tiek mažesniu nei leistina greičiu gali prisižiūrėti tiek šeimyninių mini dramų.

Yra vienas BET. Jei jūs būsite vienas iš tų “iki lemputės” ar atsipūtusiojo vietoje, jums bus labai sunku įžvelgti skirtumus aplinkoje. Gerų patirčių.

Patiko (0)


Atgal į: Vartotojų stebėtojo užrašai