Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-12-07

DPD - DoPy.(sąmoningai praleista raidė).dy

Publikuota: Apie elektroninę prekybą, Buitis, Lietuvoje, psichologija

Vartojimo.bloge šiandien pikto vartotojo įrašas:

Esu piktas kaip šernas. Jeigu kada pirksite užsienyje, kelis kartus pasitikrinkite kokiu būdu ir su kokia tarnyba pirkinys pasieks jus. NEDUOK DIEVE jei tai bus DPD. Melskitės, kad kontora, kurioje dirba psichinę negalią turintys kurjeriai, per klaidą pristatytų jums jūsų pirkinį.

Istorija numeris vienas.

Esu tikrai dažnas interneto pirkėjas iš užsienio ir darau tą pakankamai senai. Buvau vienas pirmųjų Ebay ir Pay Pal vartotojų Lietuvoje. Kiek kartų esu kažką siuntęsis jokių didesnių problemų patyręs nebuvau iki tol, kol pirmąkart susidūriau su DPD. Istorija sena, bet esmė buvo tokia: aš užsisakiau motociklininko šalmą į namus. Gavau iš pardavėjo siuntos kodą, kurio pagalba interneto svetainėje sekiau siuntinio kelionę (tai buvo absoliuti naujiena, nesu tikras, bet DPD tai reklamavo kaip išskirtinumą). Po kokių trijų - keturių pasitikrinimų pamačiau, kad procesas vyksta lėtai, todėl trūko kantrybė.

Staiga gavau prašymą iš pardavėjo atsiųsti pirkinio įvertinimą, nes, atseit, aš jį gavau. Net prisėdau iš netikėtumo… įlindau į DPD sistemą. Radau įrašą, jog buvo nesėkmingai du kartus bandyta pristatyti ir siuntinys trečią kartą sėkmingai įteiktas. Pakėliau triukšmą namie, surengiau akistatą ir apklausą kaimynams: -  na niekas nieko nematė. Paskambinau į DPD, atsiliepė mergaitė, kuri atsiprašė - neva įvyko klaida - mes tikrai jums nepristatėme, o grąžinome prekę į centrinį sandėlį. Mergina pažadėjo perskambinti. Tyla.

Pats paskambinau sekančią dieną vėl. Nauja mergaitė ir istorija iš naujo. Kol galų gale sujungė su jaunuoliu, kuris išrėžė - vežėme prekę 9:30, o kitą dieną 14:00. Sakau: “Palaukite, čia yra namų adresas, dienos metu visi dirbame ir mokomės, atvežkite anksti ryte arba vėlai vakare”. Koks gi durnius dirba užsisakęs siuntinį?

Atsakymas buvo neigiamas - ne - neįmanoma. Mes dirbame kaip visi normalūs žmonės ir po darbo nevežame. Gerai - neatlyžtu - pasakykite laiką, kada atvažiuosite, aš specialiai lauksiu. Atsakymas - nežinom, kada vairuotojas važiuos…, sėdėkit visą dieną, nereikėjo užsisakyti į namus. Kai pradėjau reikalauti sandėlio adreso ir grasinau atvažiuoti atsiimti pats, tuomet davė kurjeriui mano telefono numerį, kuris mane įspėjo penkiolika minučių prieš atvažiuodamas. Taip šalmą atsiėmiau.

Istorija numeris du (visai šviežia).

Užsakiau mobilų telefoną iš Pixmania.com. Turėdamas patirties su nesėkmingu šalmo pirkimu, užsakinėjau, kad pristatytų pirkinius darbo adresu. Gavau informaciją, kad išsiųsta. Siuntinys atvažiavo greit ir viskas buvo puikiai, nors siuntinį pristatinėjo tas pats DPD. Deja, bet telefone buvo programinės įrangos gedimas, jį teko grąžinti.

Grąžinimas vyko puikiai, tiesa su kita tarnyba - UPS. Vėl gaunu pranešimą, jog naujas telefonas išsiųstas ir nurimstu, nieko netikrinu, tikėdamasis, jog greičiausiai pirmoji istorija buvo tiesiog nesėkmė. Kai namiškiams trūksta kantrybė, jog telefono vis dar nėra, įlendu į DPD sistemą.

Visa mano “operacinė sistema pakimba” - įrašas skelbia: po dviejų iš eilės nesėkmingų bandymų pristatyti dienos metu į pilną žmonių ofisą, siuntinys keliauja atgal pas pardavėją. Beje, greičiau nei kelionė į priekį. Skambinu savo administratorei, apšaukiu - kodėl niekas nepriėmė siuntinio? Ji prisiekia, kad niekas nebuvo atvažiavęs; tomis konkrečiomis nurodytomis dienomis pati buvusi ofise - niekas jokio siuntinio nepristatė… Paskambinusi į DPD iš vadybininkėlio sužino - atseit, kodėl užsakyme nenurodyta, jog tai ofisas?
Na tada jau man trūksta kantrybė ir skambinu pats - vėl galinis išmintimi dalinasi vadybininkėlis, įsitikinęs savo tiesa . Paklausus, kodėl išsiuntėt atgal pardavėjui, gaunu atsakymą: “Kodėl nenurodėt, kad tai ofisas? Sakau: “O kurjeris ar buvo užėjęs? Aš juk sėdžiu tuo adresu”. Atsakymas - ne. Pasirodo kurjeris net nebandė užeiti - ir taip abu kartus. Tai kokiu reikia būti psichiniu ligoniu -  atvažiuoti iki durų ir užėjus nepasitikrinti ar ten yra žmogus, kuriam skirtas siuntinys? Kelintos stadijos klaustrofobija, autizmas ir nenoras socializuotis?
Šventa firma ta DPD - įdarbina psichiškai neįgalius kurjerius.

Istorija dar nesibaigusi. Venkite DPD ir perspėkite visus.

Patiko (0)


Atgal į: DPD - DoPy.(sąmoningai praleista raidė).dy