Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-10-22

Šoko terapija - būdas rinkti pinigus

Publikuota: Lietuvoje, Pasaulis, TV, psichologija, socialinė reklama

Jei kas nors priėjęs paklaustų: ar rastumėte, kur prasmingai išleisti geriau gyvenančiųjų paaukotus pinigus? Greičiausiai per daug nesusimąstęs atsakytumėte - aišku taip. Kai tuo tarpu, retas kuris pagalvoja, kad mes tikrai gyvename geriau už kai kurias, kelis kartus didesnes šalis (pvz. Baltarusiją) ar net žemynus (pvz. Afriką)

Netradicinį ir, sakyčiau, tikrai šokiruojantį būdą rinkti pinigus sugalvojo Airijos UNICEF komitetas. Jei kas nors įrašo tavo vardą ir pavardę į “draugų” sąrašą, įkelia tavo elektroninio pašto adresą, tave pasiekia Six News žinių reportažas, kuris abejonių autentiškumu nekelia. Reportaže kalba kino, sporto žvaigždės, tave keikia močiutė ir taip toliau - išbandykite patys.

Gaila, kad numeris nurodytas žinutės gale neveikia, bučiau tikrai išsiuntęs tą eurą. Esame įpratę aukoti pinigus tik verkdami į nosinę. Man asmeniškai toks būdas žymiai priimtinesnis. Jei vis dėl to užsimanysite po reportažo padaryti gerą darbą - Lietuvos Unicef komiteto puslapis yra čia.

Patiko (0)


Atgal į: Šoko terapija - būdas rinkti pinigus