Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-10-19

Skrendi ir bendrauji… Skype

Publikuota: Buitis, Laisvalaikio praleidimas, Pasaulis

Kažkada tai turėjo atsitikti. Panašu, kad ne už ilgo, skrisdami lėktuvais, laiką galėsime leisti internete. Pirmieji plačiajuosčiu bevieliu internetu džiaugsis JetBlue oro transportu keliaujantys asmenys.

Ši kompanija paskelbė apie savo planus įdiegti palydovinę WiFi interneto prieigą savo lėktuvuose, žadėdama pristatyti “geriausią komercinės aviacijos rinkoje plačiajuostį ryšį skrydžio metu”. Ne tokia gera žinia: tai dar šiek tiek užtruks.

JetBlue, diegdama technologiją savo lėktuvuose, bendradarbiauja su kompanija ViaSat. Kažin ar čia ta pati ViaSat, kuri mus aprūpina palydovine televizija?

Sistema pirmiausia reikia išbandyti ir gauti Federalinės aviacijos administracijos leidimą. JetBlue ir Viasat planuoja paleisti projektą daugiau nei 160 lėktuvų flotilėje nuo 2012 m. vidurio. Neaišku, kiek vartotojai turės mokėti už prieigą.

Pasak aviakompanijos, šis naujas WiFi turėtų suteikti pojūtį, panašų į tai, ką turite namuose.

Patiko (0)


Atgal į: Skrendi ir bendrauji… Skype